Kampery Olsztyn

Kampery Olsztyn

Zastanawiasz się nad wynajmem kampera? Planujesz udane wakacje i szukasz wypożyczalni kamperów w woj. warmińsko-mazurskim?

Jeśli tak to jesteś we właściwym miejscu.  Jeśli chcesz wynająć kampery w mieście Olsztyn to możesz skorzystać z usług naszej wypożyczalni.

Jesteśmy pierwszą i jedną z nielicznych wypożyczalni samochodów kempingowych w regionie. Oddajemy do Państwa dyspozycji nowe kampery z automatyczną skrzynia biegów i 170 konnym silnikiem w bardzo bogatej wersji wyposażenia. W ofercie posiadamy pojazdy w wersji zimowej dlatego można nim podróżować również w największe mrozy. Oddajemy do Państwa dyspozycji kampery wyprodukowane w 2020 roku, które posiadają bogate wyposażenie, automatyczną skrzynię biegów oraz 170 konny silnik. Uprawnienia dopuszczające prowadzenie naszych aut to prawo jazdy kategorii B. Pojazdy są przystosowane są do podróży latem jak i podczas największych mrozów, dlatego zapewnią komfort w każdych warunkach. Nasze kampery są wyposażone w: klimatyzację w zabudowie, wyposażenie kuchni, pościel, ręczniki dla całej załogi, butlę gazową także w meble karawaningowe, markiza oraz markowy grill gazowy Weber.

W celu rezerwacji kampera zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Funkcjonalność

Wygoda

Kuchnia

Przestrzeń

Klimatyzacja

Komfort

Kampery Olsztyn - wypożyczalnia

Chcesz zarezerwować kamper ? Napisz do nas

Lub zadzwoń do nas

Kampery Olsztyn – Wypożyczalnia kamperów Olsztyn – woj. warmińsko – mazurskie – Mazury – wynajem kamperów

Przewiń do góry