Wypożyczenie kampera – jaki koszt ? na co zwrócić uwagę ?

kampery - ile kosztuje wypożyczenie kampera - mazury - olsztyn

Ile kosztuje wypożyczenie kampera? Czy opłaca się jego wynajęcie i jakie są koszty dodatkowe oraz dlaczego tak drogo? Czy faktycznie wynajęcie kampera poważnie naruszy domowy budżet?

Jeśłi wpiszesz w wyszukiwarce „wypożyczenie kampera”, „kamper wynajem” i oglądasz strona po stronie to zobaczysz różne kwoty – 400, 500, 600… 800, 1000 zł za dobę. Jednak należy uważać bo pod niską ceną wynajmu mogą kryć się różne haczyki.

Wypożyczenie kampera – ile kosztuje

Na rynku znajdziesz kilkadziesiąt ofert wypożyczalni kamperów z całej Polski. Ceny są bardzo różne.  Przeważnie od 180 do 800 zł za dobę. Dlaczego taka duża róznica?

Miejsce wypożyczenia wpływa na koszt: Podobnie jak w przypadku innych usług, w Warszawie znajdziesz najdroższe oferty wynajmu kamperów. Czasem bardziej opłacalne wydaje się dojechać do innej części Polski – np. na Mazury swoim samochodem i w dobrej cenie wypożyczyć kamper w wypozyczalni z mniejszego miasta takiego jak np. Ełk, Augustów, Suwałki, Białystok, Olsztyn czy Giżycko.

Sezon lub poza sezonem: Najdrożej jest w lipcu i sierpniu, to tzw sezon wysoki. W maju, czerwcu i wrześniu zazwyczaj jest ciut taniej i uznaje się to za sezon średni, a pozostałe miesiące to sezon niski. Oczywiście każda wypozyczalnia kamperów może indywidualnie ustalić kiedy według nij rozpoczyna się sezon najwyższych opłat.

Klasa kampera: Czemu jeden kamper kosztuje 400, a inny 800 zł za dobę w tym samym czasie? Podobnie jak w przypadku samochodów osobowych, klasa kampera ma ogromny wpływ na końcową cenę wynajmu.

 

Wypożyczenie kampera – jaki koszt ? na co zwrócić uwagę ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry